Keresés

Részletes keresés

riki86 Creative Commons License 2004-09-01 11:38:07 18

Talán valami preparátor félénél vagy vadász egyesületeknél tudnak segíteni, de itt talán több sikerrel járhatsz. :o)

Mooni Creative Commons License 2004-09-01 11:28:07 16
Ha gondolod, amikor lesz időm kacsát vágni elteszem neked, ha Bp-i az illetőséged. De időpontot előre most nem tudok mondani, esetleg egyeztethetünk majd.
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 11:18:43 15

nem portörlésre. miért, arra is jó? :O)))

kutyaképzésre. apportra. keresésre. (vadászkutya)

nekem is az a felső szárnyrész kellene.

 

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 11:15:02 14

Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!