|
|
|
|
 |
riki86
2004-09-01 11:38:07
|
18
|
Talán valami preparátor félénél vagy vadász egyesületeknél tudnak segíteni, de itt talán több sikerrel járhatsz. :o) |
|
 |
Mooni
2004-09-01 11:28:07
|
16
|
| Ha gondolod, amikor lesz időm kacsát vágni elteszem neked, ha Bp-i az illetőséged. De időpontot előre most nem tudok mondani, esetleg egyeztethetünk majd. |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 11:18:43
|
15
|
nem portörlésre. miért, arra is jó? :O)))
kutyaképzésre. apportra. keresésre. (vadászkutya)
nekem is az a felső szárnyrész kellene.
|
|
Előzmény:
 |
Mooni
2004-09-01 11:15:02
|
14
|
Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|