Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 11:18:43 15

nem portörlésre. miért, arra is jó? :O)))

kutyaképzésre. apportra. keresésre. (vadászkutya)

nekem is az a felső szárnyrész kellene.

 

A hozzászólás:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 11:15:02 14

Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt.

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 11:09:45 13

Sziasztok

 

Nem tudjátok hol szerezhetnék nyúlszőrt (kikészitve hogy ne hulljon szét) vagy kacsaszárnyat?

Kisállatvásáron gondolom nem...:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!