|
|
|
|
 |
coney
2004-09-01 12:38:11
|
21
|
Nekem volt kulcstartóm. :-))) Céllövöldei, de már nincs meg!:-( Kidobtam költözéskor. :-/
|
|
 |
Mooni
2004-09-01 11:15:02
|
14
|
Portörlésre kéne a kacsaszárny? Egy ismerősöm csak levágta a tollas szárnyat (az utolsó csontos résszel együtt és megszárította. Még megvan egyben, pedig kb 2 éve volt. |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 11:09:45
|
13
|
Sziasztok
Nem tudjátok hol szerezhetnék nyúlszőrt (kikészitve hogy ne hulljon szét) vagy kacsaszárnyat?
Kisállatvásáron gondolom nem...:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|