Kedves Mindenki, aki a Paskál lakóparkban szeretne magának és családjának lakhatást biztosítani!
Kötelességemnek érzem tájékoztatni a potenciális vevőket, mint porul járt tulajdonos, hogy bizony a lakóparki élet nem fenékig tejfel. Különösen, ha az ember banki hitelt is vállalt.
Csak ízelítőül néhány jellegzetességre hívnám fel a figyelmet, ami megkeseríti életünket:
A lakás nem készül el időre, kb 1-2 hónap csúszással lehet számolni,
Hemzsegnek a szépséghibák, melyek ugyan a "rendeltetésszerű használatot" nem gátolják, de elrontják az "új lakás-fílinget",
Néha becsúszik 1-2 funkcionális hiba is - nem használható a konyha, vagy a fűrdőszoba a hibás beszerelés miatt,
A hibákról ugyan jegyzőkönyvet vesznek fel, de azok kijavítását szinte lehetetlen kivárni,
A vevő által hozott anyagokkal rablógazdálkodás folyik, és beszerelésükért tuladonképpen nem vállalnak felelősséget
Ezek a hibák nálunk fordultal elő, de szomszédaink még elkeseredettebbek. Náluk minden csempe törött és már új lakásukban csötörést is sikerült önhibájukon kívül átélniük. Konkluziónk egyszerű: ha a lakhatási engedélyt kiadó hatóság nem lenne velejéig romlott és korrupt, nem kerülhetne egyetlen magyar állampolgár sem (függetlenül bármely építtetőtől) ilyen helyzetbe. De mi úgy látszik még mindig túl gazdag ország vagyunk és van pénzünk, időnk, energiánk mindent 2-3-szor megcsinálni vagy netalán évekig pereskedni.
Mindenkinek tehát csak a saját felelősségére ajánlom a lakóparki mulatságot!
Üdv Mindenkinek! |