|
|
|
|
 |
murray
2004-09-01 15:01:20
|
504
|
nekem jó a boros-kóla, fröccs meg ilyesmi, semmi sznobizmus!:-)
"-megyek az út másik felén
-kemény kő a szívem helyén
-értsd meg, jegyezd meg jól...
-Caipihoz felcsöngetek éééén! :-)))"
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-09-01 10:46:35
|
503
|
| Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?) |
|
Előzmény:
 |
murray
2004-09-01 08:40:09
|
502
|
Sziasztok!
nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|