Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-09-01 15:01:20 504

nekem jó a boros-kóla, fröccs meg ilyesmi, semmi sznobizmus!:-)

 

"-megyek az út másik felén

-kemény kő a szívem helyén

-értsd meg, jegyezd meg jól...

-Caipihoz felcsöngetek éééén! :-)))"

 

 

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-09-01 10:46:35 503
Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?)
Előzmény:
murray Creative Commons License 2004-09-01 08:40:09 502

Sziasztok!

 

nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!