|
|
|
|
 |
Caipi
2004-09-01 10:46:35
|
503
|
| Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?) |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-09-01 08:40:09
|
502
|
Sziasztok!
nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)
|
|
Előzmény:
 |
Csinbarát
2004-09-01 00:46:12
|
501
|
Szia Murray!
Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))
Csin |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|