Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-09-01 10:46:35 503
Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?)
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-09-01 08:40:09 502

Sziasztok!

 

nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)

 

 

Előzmény:
Csinbarát Creative Commons License 2004-09-01 00:46:12 501
Szia Murray!

Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))

Csin

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!