Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-09-01 08:40:09 502

Sziasztok!

 

nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)

 

 

A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-09-01 00:46:12 501
Szia Murray!

Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))

Csin
Előzmény:
murray Creative Commons License 2004-08-31 08:19:15 499

a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre

ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!