|
|
|
|
 |
murray
2004-09-01 08:40:09
|
502
|
Sziasztok!
nemtom még, dumáljuk meg! akkor jöjjünk össze mindannyian, és piáljunk is egyet-kettőt! :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Csinbarát
2004-09-01 00:46:12
|
501
|
Szia Murray!
Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))
Csin |
|
Előzmény:
 |
murray
2004-08-31 08:19:15
|
499
|
a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre
ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|