Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
K_Pisti Creative Commons License 2004-08-31 21:42:51 141
Kedves Péter és Cserfa!

Köszönöm szépen az értékes és gyors hozzászólásokat. Utána fogok nézni az általatok javasolt modelleknek, hátha megtalálom a pénztárcámhoz és gépemhez illő vakut!

Köszönöm még 1x!

Ha volna még valamilyen "tuti" tipp, szívesen fogadom bárkitől! Esetleg tapasztalatot is...

K:Pisti
Előzmény:
CSerfa Creative Commons License 2004-08-31 21:27:33 140

Én a Sunpak PZ40X-et ajánlom. Sokkal olcsóbb a többinél, E-TTL, 40-es kulcsszám. Teljes megelégedéssel használom (Dig. Rebel)

 

http://www.slach.hu/download/adatlap/sp/pz40x.pdf

http://index.hu/tech/digicam/cikkek/sunpak_pz40x/!1

 

CSerfa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!