|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
P.Peter
2004-08-31 21:00:32
|
139
|
| A 420-assal kb. azonos kategória és jó a gépedhez a Metz mecablitz 44 AF-4C, vagy a jóval többet tudó, de drágább mecablitz 54 MZ-4 SCA 3102 M2 adapterrel. Ha jól tudom, akkor a Sigma 500 DG Super inkább az utóbbinak felel meg, ez Canonból az 550EX tudáskategóriája, a 420EX-nek a Sigmából az 500 DG ST felel meg talán. |
|
Előzmény:
 |
K_Pisti
2004-08-31 20:00:50
|
138
|
Sziasztok!
Hozzárértők segítségét kérném a következő problémám megoldására: Canon G5 dig. fényképezőgépem van, amit azért választottam több más konkurrens modellel szemben (többek között), mert van külső vakupapucsa. Csak annak nem jártam igazán utána, hogy csak e-TTL-ben működő vakuval működik igazán jól a gép. Ilyen lenne pl. a Canon Speedlite 420EX is, de az számomra a megfizethetetlen kategóriába tartozik.
Milyen más, de hasonló tudású vakut nézzek a gépemhez? Ajánlották a Sigma EF500 DG Super típust. Más ötlet?
Előre is köszönöm!
Üdv,
K:Pisti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|