Keresés

Részletes keresés

FARI Creative Commons License 2004-09-04 15:13:31 176
Szia Marklár! Hiába írok Neked, állandóan visszajön. Találjunk ki valami megoldást, hogy a halakat át tudjam venni. Én vasárnap ráérek, a kék metró vonalán. Van valami ötleted egyéb?  üdv. F
A hozzászólás:
marklar Creative Commons License 2004-08-31 19:27:30 175

Sziasztok,

 

ingyen elvihető több pár Cichlasoma nigrofasciatum, valamint jónéhány ivadék (kb. 1 centisek)

 

  

 

Info a halakról:

itt és még több itt

 

Érdeklődni pedig itt lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!