|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
TÜNDÉr
2004-08-31 13:02:47
|
265
|
Mi is megkaptuk ugyanezt a levelet, szintén késve, mivel mi meg nem voltunk otthon. Nálunk tovább szépíti a dolgot, hogy mi még át se vettük a lakást, úgyhogy azt tanácsolták az OTP-ben, hogy küldjünk egy faxot, hogy ezen és ezen problémák miatt nem tudjuk a kért határidőre teljesíteni a dokumentumokat.
Az átvétellel meg próbálkozunk... |
|
Előzmény:
 |
ancsacsa
2004-08-30 16:21:36
|
264
|
Kedves Mindenki,
Nem tudom, ki hogy áll a hitelügyintézéssel, mi az OTP-től kaptunk egy levelet, melyben a "tulajdonjog-átadásáról szóló ügyvéd által ellenjegyzett nyilatkozatot", valamint a "keretjelzálog törlés Földhivatal által érkeztetett" példányát a fiókukhoz el kell juttatnunk kézhezvételtől számított 5 napon belül. Van ezekkel kapcsolatban valakinek valamilyen információja? Kaptatok ti is hasonló levelet? Van, akinek esetleg már sikerült valahonnan beszerezni? A Harcon-tól próbáltam már ezeket beszerezni, de péntek óta keresgetik folyamatosan, csakhát ezalatt lejár az 5 nap, főleg, hogy nem is tudtuk átvenni a levelet rögtön, mert az előző lakcímünkre érkezett.
Köszi előre is,
Üdv,
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|