Keresés

Részletes keresés

Csinbarát Creative Commons License 2004-09-01 00:46:12 501
Szia Murray!

Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))

Csin
Lmr Creative Commons License 2004-08-31 11:06:06 500

a teremgarázsban kötelező elszívó rendszert felszerelni, amit CO érzékelő kapcsol ki és be, elkerülendő a fulladást...

 

a tűzoltoság nem vehette át az épületet az elszívó nélkül, nálunk is van, de még nem szerelték fel az érzékelőket, így manuálisan működik.

 

Közös képviselő, építtető, ez garanciális hiba!!!!

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-08-31 08:19:15 499

a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre

ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!

 

Előzmény:
privet Creative Commons License 2004-08-30 10:21:26 498

Köszi a válaszokat.

 

Kérdeztem ezt, hogy mennyire fsz. vagy emelet, azt mondták, hogy a kb. 3 méteres magasság megvan a földtől. A szintrajz szerint pedig alatta 2 szintes teremgarázs lesz.

 

A ház sarkában van a lakás, a bejárat középen, a lift a másik sarokban, úgyhogy ettől különösebben nem félek.

 

A fűtés elgondolkodtató felvetés, bár én nem vagyok fázós típus. Nekem inkább hűvös csend legyen, mint zajos meleg.

 

Üdv

privet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!