|
|
|
|
 |
Csinbarát
2004-09-01 00:46:12
|
501
|
Szia Murray!
Szóval mikor tervezed Caipi ismételt meglátogatását?
Csak szólj időben, hogy a taxit irányba állíthassam! :-))))))))))
Csin |
|
 |
Lmr
2004-08-31 11:06:06
|
500
|
a teremgarázsban kötelező elszívó rendszert felszerelni, amit CO érzékelő kapcsol ki és be, elkerülendő a fulladást...
a tűzoltoság nem vehette át az épületet az elszívó nélkül, nálunk is van, de még nem szerelték fel az érzékelőket, így manuálisan működik.
Közös képviselő, építtető, ez garanciális hiba!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-08-31 08:19:15
|
499
|
a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre
ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!
|
|
Előzmény:
 |
privet
2004-08-30 10:21:26
|
498
|
Köszi a válaszokat.
Kérdeztem ezt, hogy mennyire fsz. vagy emelet, azt mondták, hogy a kb. 3 méteres magasság megvan a földtől. A szintrajz szerint pedig alatta 2 szintes teremgarázs lesz.
A ház sarkában van a lakás, a bejárat középen, a lift a másik sarokban, úgyhogy ettől különösebben nem félek.
A fűtés elgondolkodtató felvetés, bár én nem vagyok fázós típus. Nekem inkább hűvös csend legyen, mint zajos meleg.
Üdv
privet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|