Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-08-30 17:20:25 22
Ugye-ugye! Hát kérlek,ezt nevezik függőségnek..:-)
Előzmény:
yithoa Creative Commons License 2004-08-30 08:40:41 21

Üdv, Lutra!

 

Ha jól sejtem, te amolyan vizi róka vagy? :-)

 

Mindenesetre már működik.

Két nap a kedvenc virtuális otthonom nélkül sok volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!