Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-08-31 08:19:15 499

a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre

ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!

 

A hozzászólás:
privet Creative Commons License 2004-08-30 10:21:26 498

Köszi a válaszokat.

 

Kérdeztem ezt, hogy mennyire fsz. vagy emelet, azt mondták, hogy a kb. 3 méteres magasság megvan a földtől. A szintrajz szerint pedig alatta 2 szintes teremgarázs lesz.

 

A ház sarkában van a lakás, a bejárat középen, a lift a másik sarokban, úgyhogy ettől különösebben nem félek.

 

A fűtés elgondolkodtató felvetés, bár én nem vagyok fázós típus. Nekem inkább hűvös csend legyen, mint zajos meleg.

 

Üdv

privet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!