|
|
|
|
 |
murray
2004-08-31 08:19:15
|
499
|
a haver teremgarázs felett lakik , társasházban és panaszkodik a kipufogó füstre
ott rutinoznak lenn a családanyák fél liter benzinböl állnak be a helyükre a füst meg jön fel. erre is kérdezz rá!
|
|
A hozzászólás:
 |
privet
2004-08-30 10:21:26
|
498
|
Köszi a válaszokat.
Kérdeztem ezt, hogy mennyire fsz. vagy emelet, azt mondták, hogy a kb. 3 méteres magasság megvan a földtől. A szintrajz szerint pedig alatta 2 szintes teremgarázs lesz.
A ház sarkában van a lakás, a bejárat középen, a lift a másik sarokban, úgyhogy ettől különösebben nem félek.
A fűtés elgondolkodtató felvetés, bár én nem vagyok fázós típus. Nekem inkább hűvös csend legyen, mint zajos meleg.
Üdv
privet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|