|
|
|
|
 |
Lmr
2004-08-30 10:03:51
|
497
|
én második emeleten lakom, és a parketta télen szintén hűvös, a padlólap, meg nagyon hideg, kivétel ahol megy a fűtéscső, ott jó meleg :) persze ez viszonyítás kérdése, mert lehet hogy ami nekem hideg az neked elfogadható, és ugyanez visszafelé is.
padlófűtés lehet hog ynagyon frankó dolog, de nekem nem tetszik a visszérgyulladás sem, meg az áramló por sem... inkább felvszek egy vastag zoknit télen, meg papucsot |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2004-08-30 09:35:43
|
496
|
Na most földszint vagy első emelet?
Mellesleg mi teremgarázs felett lakunk (földszinti lakásban), és télen elég hűvös a parketta is, de a járólap kifejezetten hideg. Padlófűtés nem ártott volna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|