Keresés

Részletes keresés

Lmr Creative Commons License 2004-08-30 10:03:51 497

én második emeleten lakom, és a parketta télen szintén hűvös, a padlólap, meg nagyon hideg, kivétel ahol megy a fűtéscső, ott jó meleg :) persze ez viszonyítás kérdése, mert lehet hogy ami nekem hideg az neked elfogadható, és ugyanez visszafelé is.

 

padlófűtés lehet hog ynagyon frankó dolog, de nekem nem tetszik a visszérgyulladás sem, meg az áramló por sem... inkább felvszek egy vastag zoknit télen, meg papucsot

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2004-08-30 09:35:43 496
Na most földszint vagy első emelet?

Mellesleg mi teremgarázs felett lakunk (földszinti lakásban), és télen elég hűvös a parketta is, de a járólap kifejezetten hideg. Padlófűtés nem ártott volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!