Keresés

Részletes keresés

Lmr Creative Commons License 2004-08-30 09:05:53 495

Szia,

 

a teremgarázsban mindig 10 fok van, így azért nem lehet olyan rossz a földszinten lakóknak, persze az 1. emeleten biztos jobb a helyzet, mert a meleg felfelé száll, de szerintem aggodalomra semmi ok.

 

a földszint abból a szempontból kedvezőtlen, hogy mindenki feletted lakik, a lépcsőház ajtaját sem finoman szokták becsukni, szóval lesz jövés menés, de a teremgarázsból semmit nem fogsz felhallani, még a riasztót sem...

A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-08-29 21:02:43 494
Szia Privet!

Valszeg a hangszig. jó lesz, de bennem felmerült egy másik kérdés is. Ha a garázs nem fütött (télen), valszeg hideg lesz a padlód, s magas a fűtés számla.

Csin
Előzmény:
privet Creative Commons License 2004-08-29 16:19:28 493

Sziasztok!

 

Új lakás vásárlására készülök, és lenne egy kérdésem.

A lakás az első emeleten van, alatta teremgarázs. Szerintetek lehet bízni annyira a hangszigetelésben, hogy a teremgarázs nem lesz zavaró? Esetleg van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, hogy máshol ez bevált-e?

 

Köszi

privet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!