|
|
|
|
 |
Csinbarát
2004-08-29 21:02:43
|
494
|
Szia Privet!
Valszeg a hangszig. jó lesz, de bennem felmerült egy másik kérdés is. Ha a garázs nem fütött (télen), valszeg hideg lesz a padlód, s magas a fűtés számla.
Csin |
|
A hozzászólás:
 |
privet
2004-08-29 16:19:28
|
493
|
Sziasztok!
Új lakás vásárlására készülök, és lenne egy kérdésem.
A lakás az első emeleten van, alatta teremgarázs. Szerintetek lehet bízni annyira a hangszigetelésben, hogy a teremgarázs nem lesz zavaró? Esetleg van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, hogy máshol ez bevált-e?
Köszi
privet |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|