Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-08-26 11:59:03 492

Szia, ok írhatsz mostmár itt vagyok!

 

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-08-26 10:29:28 491
Változatlanul, még nem kaptam új időpontyot. De valamit érdekességképpen elmesélek Neked valamikor ma e-mailben.. Addig is üdv! 
Előzmény:
murray Creative Commons License 2004-08-26 08:39:04 490

Szia Caipi!

 

bocsi kissé elhúztam szabimat!:-)

na nézzük mi van? nem jött a szakértőd?

eléggé ciki lehetett, nem?

hogy áll most az ügy?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!