|
|
|
|
 |
Caipi
2004-08-26 10:29:28
|
491
|
| Változatlanul, még nem kaptam új időpontyot. De valamit érdekességképpen elmesélek Neked valamikor ma e-mailben.. Addig is üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-08-26 08:39:04
|
490
|
Szia Caipi!
bocsi kissé elhúztam szabimat!:-)
na nézzük mi van? nem jött a szakértőd?
eléggé ciki lehetett, nem?
hogy áll most az ügy?
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-08-13 13:16:30
|
489
|
Szia, Murray barátom,
gondoltam, hozzászólással fogadlak így szabi után...:-) Irigykedem ám!! Nem hiszem, hogy ki tudnák utálni őket (egyébként egy házaspár egy tüneményesen édes kisbabával), és nem is idegeskedem.
Képzeld, 6-i keltezéssel jött egy levél egy szakértőtől, hogy ma 11-re jön és szakért. Ott voltam, meg a Csobánc ügyvezetője is, félórát vártunk, de ember nem jött. Jó, mi?
Szóval igen, na, én nem vitatkozom, nagyon jó volt kint élni. Jó volt az a nyugi, meg azért se haragudtam, hogy sok lóvém volt..:-) Na és Hamburg zseniális hely. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|