Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-08-26 10:29:28 491
Változatlanul, még nem kaptam új időpontyot. De valamit érdekességképpen elmesélek Neked valamikor ma e-mailben.. Addig is üdv! 
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-08-26 08:39:04 490

Szia Caipi!

 

bocsi kissé elhúztam szabimat!:-)

na nézzük mi van? nem jött a szakértőd?

eléggé ciki lehetett, nem?

hogy áll most az ügy?

 

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-08-13 13:16:30 489

Szia, Murray barátom,

gondoltam, hozzászólással fogadlak így szabi után...:-) Irigykedem ám!! Nem hiszem, hogy ki tudnák utálni őket (egyébként egy házaspár egy tüneményesen édes kisbabával), és nem is idegeskedem.

Képzeld, 6-i keltezéssel jött egy levél egy szakértőtől, hogy ma 11-re jön és szakért. Ott voltam, meg a Csobánc ügyvezetője is, félórát vártunk, de ember nem jött. Jó, mi?

Szóval igen, na, én nem vitatkozom, nagyon jó volt kint élni. Jó volt az a nyugi, meg azért se haragudtam, hogy sok lóvém volt..:-) Na és Hamburg zseniális hely.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!