|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zzzé
2004-08-25 14:11:23
|
260
|
| Szia! Én A-s vagyok, a lépcsőházi ajtónkra ki van írva, hogy a közös képviselő ekkor és ekkor átutalta már a vízdíjat, így a vízkorlátozás nem érint minket. Nem kell mindenen parázni. |
|
Előzmény:
 |
Bandibacsi
2004-08-24 23:14:15
|
259
|
Szerbusztok!
Képzeljétek, a Kalózok hiperűrsebességre kapcsoltak, és röpke két hét alatt lemásolták a bejárati ajtó kulcsait, azaz, behatolhattunk kis lakunkba!
Az epe+vitriol koktél még érik az eperfa hordóban, addig is hadd kérdezzek egy gyorsat. A helyben hallott pletyi szerint az A épületbeliek egy ideje nem fizetnek vízdíjat, ezért részleges vízkorlátozással készül őket bosszantani a Vízmű. Számomra ez azért érdekes, mert állítólag az elzárót olyan ügyesen alakították ki, hogy ilyenkor a G-ben sem lesz víz...
Mi igaz ebből? A-sok, tényleg nem fizettek? Ejnye-bejnye. És mi lehet igaz ebből a közös elzáró-históriából?
Bandibácsi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|