Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zzzé Creative Commons License 2004-08-25 14:11:23 260
Szia! Én A-s vagyok, a lépcsőházi ajtónkra ki van írva, hogy a közös képviselő ekkor és ekkor átutalta már a vízdíjat, így a vízkorlátozás nem érint minket. Nem kell mindenen parázni.
Előzmény:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-08-24 23:14:15 259

Szerbusztok!

 

Képzeljétek, a Kalózok hiperűrsebességre kapcsoltak, és röpke két hét alatt lemásolták a bejárati ajtó kulcsait, azaz, behatolhattunk kis lakunkba!

 

Az epe+vitriol koktél még érik az eperfa hordóban, addig is hadd kérdezzek egy gyorsat. A helyben hallott pletyi szerint az A épületbeliek egy ideje nem fizetnek vízdíjat, ezért részleges vízkorlátozással készül őket bosszantani a Vízmű. Számomra ez azért érdekes, mert állítólag az elzárót olyan ügyesen alakították ki, hogy ilyenkor a G-ben sem lesz víz...

 

Mi igaz ebből? A-sok, tényleg nem fizettek? Ejnye-bejnye. És mi lehet igaz ebből a közös elzáró-históriából?

 

Bandibácsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!