Keresés

Részletes keresés

.CAPY. Creative Commons License 2004-12-02 19:24:19 195

Ha gondolod segítek javítani, ha még nem javítottad. Ne dobd ki, lehet javítani üvegcserével. Pengével le kell kapargatni a régi cuccot. Ezt csinálnád TE. Az újat zsírtalanítás után ragasztanám.

http://capyhal.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://capyhal.fpn.hu/

A hozzászólás:
zsuzsika17 Creative Commons License 2004-08-23 21:20:52 173
Hello!
Ha van véletlenül vkinek egy nem használatos kb 80-100 l-es akváriuma, akkor kérem jelentkezzen és megegyezünk! Tisztítás közben sajnos elrepedt az üveg, így szegény halaim most a hűtőtáskába lettek "száműzve", abban úszkálnak... Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!