|
|
|
|
 |
ex_lx
2004-08-23 14:26:40
|
38
|
Az első részt visszavonom: a "Medgyessy kormányzásának végnapjai" topicról mondta percekig a szoft, hogy törölve.
Azért paranoiáról szóló részt fenntartom. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
ex_lx
2004-08-23 14:22:32
|
37
|
Most ment a "közösbe" egy, a kormánnyal egyidős topic, benne 1300 hozzászólással. Eddig elfért, de most éppen ez okozott problémát, ugye.
Az a nemnormális, aki itt nem lesz paranoid. :)
|
|
Előzmény:
 |
Vajk
2004-08-23 09:54:19
|
29
|
Ez ám a a paranoia...:))
Viszont télleg nincsen hova szólni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|