Keresés

Részletes keresés

ex_lx Creative Commons License 2004-08-23 14:22:32 37
Most ment a "közösbe" egy, a kormánnyal egyidős topic, benne 1300 hozzászólással. Eddig elfért, de most éppen ez okozott problémát, ugye.
Az a nemnormális, aki itt nem lesz paranoid. :)
Málnafaló Creative Commons License 2004-08-23 10:02:01 32
"Ez ám a a paranoia...:))"


Paranoia?:)))
Az operátori tevékenység után ez a fogalom teljesen banálissá vált...:)))


Nahát:)

A hozzászólás:
Vajk Creative Commons License 2004-08-23 09:54:19 29

Ez ám a a paranoia...:))

 

Viszont télleg nincsen hova szólni...

Előzmény:
Málnafaló Creative Commons License 2004-08-23 09:15:30 28
Látom új szoft, régi szokás.


Vagyis "kínos " topicokat összevonásokkal tönkretesznek.
Az összevonásokkal szétzilálódik a topic, eltünnek beírások, az újak fele emiatti anyázás, de sebaj, pont ez a cél...


Olyan ez mint -hogy on topic is legyek- Medgyessy kormányátalakitása....
Sok munka, haszon semmi, cirkusz annál inkább.
Viszont egyes csoportok kétségkivül átverték a hatalmukat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!