|
|
|
|
 |
ex_lx
2004-08-23 14:22:32
|
37
|
Most ment a "közösbe" egy, a kormánnyal egyidős topic, benne 1300 hozzászólással. Eddig elfért, de most éppen ez okozott problémát, ugye.
Az a nemnormális, aki itt nem lesz paranoid. :)
|
|
 |
Málnafaló
2004-08-23 10:02:01
|
32
|
"Ez ám a a paranoia...:))"
Paranoia?:)))
Az operátori tevékenység után ez a fogalom teljesen banálissá vált...:)))
Nahát:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Vajk
2004-08-23 09:54:19
|
29
|
Ez ám a a paranoia...:))
Viszont télleg nincsen hova szólni... |
|
Előzmény:
 |
Málnafaló
2004-08-23 09:15:30
|
28
|
Látom új szoft, régi szokás.
Vagyis "kínos " topicokat összevonásokkal tönkretesznek.
Az összevonásokkal szétzilálódik a topic, eltünnek beírások, az újak fele emiatti anyázás, de sebaj, pont ez a cél...
Olyan ez mint -hogy on topic is legyek- Medgyessy kormányátalakitása....
Sok munka, haszon semmi, cirkusz annál inkább.
Viszont egyes csoportok kétségkivül átverték a hatalmukat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|