|
|
|
|
 |
Vajk
2004-08-23 09:54:19
|
29
|
Ez ám a a paranoia...:))
Viszont télleg nincsen hova szólni... |
|
A hozzászólás:
 |
Málnafaló
2004-08-23 09:15:30
|
28
|
Látom új szoft, régi szokás.
Vagyis "kínos " topicokat összevonásokkal tönkretesznek.
Az összevonásokkal szétzilálódik a topic, eltünnek beírások, az újak fele emiatti anyázás, de sebaj, pont ez a cél...
Olyan ez mint -hogy on topic is legyek- Medgyessy kormányátalakitása....
Sok munka, haszon semmi, cirkusz annál inkább.
Viszont egyes csoportok kétségkivül átverték a hatalmukat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|