Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2004-08-23 09:54:19 29

Ez ám a a paranoia...:))

 

Viszont télleg nincsen hova szólni...

A hozzászólás:
Málnafaló Creative Commons License 2004-08-23 09:15:30 28
Látom új szoft, régi szokás.


Vagyis "kínos " topicokat összevonásokkal tönkretesznek.
Az összevonásokkal szétzilálódik a topic, eltünnek beírások, az újak fele emiatti anyázás, de sebaj, pont ez a cél...


Olyan ez mint -hogy on topic is legyek- Medgyessy kormányátalakitása....
Sok munka, haszon semmi, cirkusz annál inkább.
Viszont egyes csoportok kétségkivül átverték a hatalmukat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!