|
|
|
|
 |
NORMÁLIS
2004-08-23 00:57:17
|
24
|
Hát én ezt nem értem! Lehet, hogy Megyónak ez egy korszakalkotó beszéde volt, erre e za ingyány folyamatosan nem bírja idegekkel!
Haggyad mán békében a Megyó last bökk-jéről szólókat! |
|
A hozzászólás:
 |
Indián
2004-08-23 00:52:26
|
23
|
Nyugi... plíííííz! Meglesznek a hozzászólások, némi idő kérdése csak. Pont ezér csinálom iccaka... Így esetleg akad ideje a rendernek befejezni a 'tökömsetuggya' hány helyre beidézett cuccos besorolását.
Türelem, bitte! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2004-08-23 00:47:34
|
21
|
| Hát az az igazság, hogy nem tudtam előbányászni... Szal nem is tudom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|