Keresés

Részletes keresés

Indián Creative Commons License 2004-08-23 00:52:26 23

Nyugi... plíííííz! Meglesznek a hozzászólások, némi idő kérdése csak. Pont ezér csinálom iccaka... Így esetleg akad ideje a rendernek befejezni a 'tökömsetuggya' hány helyre beidézett cuccos besorolását.

 

Türelem, bitte!

MrJones Creative Commons License 2004-08-23 00:51:12 22
IGEN.

MÁSOLD BE LÉGYSZÍVES!

:)
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004-08-23 00:47:34 21
Hát az az igazság, hogy nem tudtam előbányászni... Szal nem is tudom.
Előzmény:
MrJones Creative Commons License 2004-08-23 00:45:13 20
Hát ide inkább ne.

Majd ha meglesz a céltopik, meg összevonogatás, meg minden, akkor - ha nagyon zűrzavaros lesz - esetleg oda.

De SzVSz felesleges. Volt benne vagy 5-10 normálisabb hsz, a többi fika volt, meg refika.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!