|
|
|
|
 |
Indián
2004-08-23 00:52:26
|
23
|
Nyugi... plíííííz! Meglesznek a hozzászólások, némi idő kérdése csak. Pont ezér csinálom iccaka... Így esetleg akad ideje a rendernek befejezni a 'tökömsetuggya' hány helyre beidézett cuccos besorolását.
Türelem, bitte! |
|
 |
MrJones
2004-08-23 00:51:12
|
22
|
IGEN.
MÁSOLD BE LÉGYSZÍVES!
:) |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2004-08-23 00:47:34
|
21
|
| Hát az az igazság, hogy nem tudtam előbányászni... Szal nem is tudom. |
|
Előzmény:
 |
MrJones
2004-08-23 00:45:13
|
20
|
Hát ide inkább ne.
Majd ha meglesz a céltopik, meg összevonogatás, meg minden, akkor - ha nagyon zűrzavaros lesz - esetleg oda.
De SzVSz felesleges. Volt benne vagy 5-10 normálisabb hsz, a többi fika volt, meg refika. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|