|
|
|
|
 |
alfredoo
2004-08-23 00:38:35
|
18
|
sierra
en is ilyesmi de haat ez van. ha horgok jobb attol nem lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
sierra
2004-08-23 00:36:50
|
17
|
B+ Ingyán, már begépeltem Elemesnek a teljes Friderikusz-interjút, mikor elszállt az egész a fenébe...
:-/ |
|
Előzmény:
 |
Indián
2004-08-23 00:19:30
|
2
|
Nem, nem történt hiba. Kérlexépen, vonom sorban össze a Megyó-lemondásos-járulékos-sodrásos-ganajságos topicokat - a közleményekben láccik is, meg szóttam a polmodis topicban is.
Engedelmeddel - vagy anélkül is - ezt a topicot törölni fogom.
Maradtam 10telettel, mint fent... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|