Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2004-08-23 01:22:43 25
Ha muszáj, hát muszáj! De azért ne feledd, hogy már nem partizán vagy, hanem indián! :-)
A hozzászólás:
Indián Creative Commons License 2004-08-23 00:36:11 16

Kedves Kartácsak!

 

Új szoft, új MM, lemondott kormányfő, ellenberger télleg végnapjai.

 

Eccerűen muszáj összevonnom - és továbra is csak sűrű elnézéseket kérhetek -, de itten a zúj fórumban nem fogjuk megengedni azt, mint például Simicska nadrágtartójáról, külön a zoknijáról, külön az övéről, az ingéről, zakójáról topic nyíljon.

 

Egy téma - többé-kevésbé egy topic. Azért csak többé-kevésbé, mert egy nagyon eredeti topic fennmaradása csak a T. Kartácsok érdeklődésén múlik. A Megyós topicok gyakorlatilag ugyanarról szólnak, ugyanazon nyilatkozatok, érvek ellenérvek gyünnek.

 

Azt kértem a Kollégáktól, hogy semmiképp se szankcionáljanak szerdáig, mert még egy rakás topic fog nyílni erről a sztoriról - nem mindenki tudhattya, hogy vonogatok.

 

Mégeccer bocsika a kellemetlenségekért, de vagy 70 Megyólemondásos topic akad, Gyurcsány-Kiss, meg miegyebet már nem is számolok... Valami ésszerű módon egy-egy célhelyre próbálom összerakni.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004-08-23 00:28:00 10

De ez az interjú most ment le 1 órával ezelőtt!!

Most egy jó beszélgetést szakítottál félbe. A monstre topicban ez már nem is fog folytatódni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!