Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004-08-23 00:45:13 20
Hát ide inkább ne.

Majd ha meglesz a céltopik, meg összevonogatás, meg minden, akkor - ha nagyon zűrzavaros lesz - esetleg oda.

De SzVSz felesleges. Volt benne vagy 5-10 normálisabb hsz, a többi fika volt, meg refika.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004-08-23 00:30:08 13
Elkezdjem visszamásolni a hozzászólásokat?
Előzmény:
MrJones Creative Commons License 2004-08-23 00:28:32 11
Node most ez se bezárva, se eltüntetve, se dinnyémtuggya.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!