|
|
|
|
 |
MrJones
2004-08-23 00:28:32
|
11
|
| Node most ez se bezárva, se eltüntetve, se dinnyémtuggya. |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2004-08-23 00:28:00
|
10
|
De ez az interjú most ment le 1 órával ezelőtt!!
Most egy jó beszélgetést szakítottál félbe. A monstre topicban ez már nem is fog folytatódni |
|
 |
lujza
2004-08-23 00:26:45
|
9
|
Hát bakker, sikerült lerohasztanod egy jól indult eszmecserét.
De belátni a hibádat úgyse fogod.
Na csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Indián
2004-08-23 00:25:04
|
8
|
Lujza, Csillagom!
A zúj szoft elébb bezárja a bevonandó topicot, s amint akad ideje besorolja a bevont topicba. Éppen ezért csinálom iccaka, mert ekkor a legkevésbé zavaró a Kartácsaknak, és ekkor a legkevésbé leterhelt a rencer.
A kellemetlenségért bocsika, de ha holnap délután csinyánám, behalna a fórum.
Maradtam hódolattal, mint fent... |
|
Előzmény:
 |
lujza
2004-08-23 00:20:25
|
4
|
| S hun vannak a hozzászólások? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|