|
|
|
|
 |
sierra
2004-08-23 00:36:50
|
17
|
B+ Ingyán, már begépeltem Elemesnek a teljes Friderikusz-interjút, mikor elszállt az egész a fenébe...
:-/ |
|
 |
PuPu
2004-08-23 00:22:53
|
6
|
Hát, - ez is egy elfoglaltság, ha már valaki nem tud érdemben hozzászólni, ugye...
:O))) |
|
 |
lujza
2004-08-23 00:20:25
|
4
|
| S hun vannak a hozzászólások? |
|
A hozzászólás:
 |
Indián
2004-08-23 00:19:30
|
2
|
Nem, nem történt hiba. Kérlexépen, vonom sorban össze a Megyó-lemondásos-járulékos-sodrásos-ganajságos topicokat - a közleményekben láccik is, meg szóttam a polmodis topicban is.
Engedelmeddel - vagy anélkül is - ezt a topicot törölni fogom.
Maradtam 10telettel, mint fent... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|