|
|
|
|
 |
Epikurosz
2004-08-26 21:16:35
|
17
|
Na, ja.
Egyébként a depim elmúlt, mert nem magyar lapokra, hanem angolosokra kerestem rá "database publishing PHP MySQL internet" kulcsszavakkal, és ömlöttek az oldalak, onlány leckékkel stb. mdb2sql konverterek is vannak, igaz még freeware-t nem találtam, de biztos lesz az is vhol.
Maj leírom a tapasztalataim, mások okulására.
|
|
A hozzászólás:
 |
drogi_
2004-08-21 22:10:26
|
16
|
| ki mondta, hogy nem? nekem sincs itthon php telepitve. |
|
Előzmény:
 |
Epikurosz
2004-08-21 21:55:52
|
15
|
Egy nagy szart érnek a válaszok, itt a fórumon.
Semmit sem kell telepíteni.
A PHP kódot egy sima szövegszerkesztőbe be kell írni, elmenteni a fájlt .php kiterjesztéssel, majd feltölteni a szerverre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|