|
|
|
|
 |
drogi_
2004-08-21 22:10:26
|
16
|
| ki mondta, hogy nem? nekem sincs itthon php telepitve. |
|
A hozzászólás:
 |
Epikurosz
2004-08-21 21:55:52
|
15
|
Egy nagy szart érnek a válaszok, itt a fórumon.
Semmit sem kell telepíteni.
A PHP kódot egy sima szövegszerkesztőbe be kell írni, elmenteni a fájlt .php kiterjesztéssel, majd feltölteni a szerverre. |
|
Előzmény:
 |
Epikurosz
2004-08-19 14:13:26
|
14
|
Kösz a gyors választ.
Az említett web-helyeket ismerem.
C nyelvi ismereteim vannak.
Most telepítem a PHP-t, majd meglátjuk, mennyire vagyunk rokonszenvesek egymásnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|