Keresés

Részletes keresés

drogi_ Creative Commons License 2004-08-21 22:10:26 16
ki mondta, hogy nem? nekem sincs itthon php telepitve.
A hozzászólás:
Epikurosz Creative Commons License 2004-08-21 21:55:52 15

Egy nagy szart érnek a válaszok, itt a fórumon.

Semmit sem kell telepíteni.

A PHP kódot egy sima szövegszerkesztőbe be kell írni, elmenteni a fájlt .php kiterjesztéssel, majd feltölteni a szerverre.

Előzmény:
Epikurosz Creative Commons License 2004-08-19 14:13:26 14

Kösz a gyors választ.

Az említett web-helyeket ismerem.

C nyelvi ismereteim vannak.

Most telepítem a PHP-t, majd meglátjuk, mennyire vagyunk rokonszenvesek egymásnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!