Keresés

Részletes keresés

Gentleman Looser Creative Commons License 2004-08-21 20:16:49 44
Makepeace rulez. De azért ez az új Tilda is tökre okés.
A hozzászólás:
Qki Creative Commons License 2004-08-19 19:24:32 41

Egyetétek Veled, az a szőke csajszi - a Makepeace fantasztikus jő nő volt -.

( Khm...szóval nagyságrenddel jobb, mint e topic tárgya - akiről MELLesleg még mindíg fogalmam sincs, hogy honnan - kellene - ismernem...)

 

Előzmény:
Gentleman Looser Creative Commons License 2004-08-18 22:05:58 32
Szuper. Kiss bandzsa, de ettől jó. Mint Makepaece a Dempsey mellett, az is tök jó csaj volt a 80-as évek style-val és kancsi szemeivel. Ez a tildácska is jó bőr, és milyen jó dudái vannak, ez fel se tűnt idáig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!