Keresés

Részletes keresés

AdamSavoy Creative Commons License 2004-08-19 14:43:50 39

prev. alatt mit értesz? Tehát a BK sorozatban az előzőt, vagy a fórumon az előzőekben tárgyaltat???

 

üdv

 

AS

A hozzászólás:
mephysto Creative Commons License 2004-08-19 14:14:41 38
Na... azért a prev. Tildus jobb volt.... :) maradjunk ennyiben :)
Előzmény:
AdamSavoy Creative Commons License 2004-08-19 13:57:55 37

és az baj, ha mondjuk belelóg a szádba?! Én kurvára utálnám, az biztos! :)

 

p.s.: azért ne felejtkezzünk el a régi tildáról, aki szintén nem az a tipikus bányarém :)

  Nos?

 

itt van még, ha valakit érdekel...

 

üdv,

 

AS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!