|
|
|
|
 |
Epikurosz
2004-08-21 21:55:52
|
15
|
Egy nagy szart érnek a válaszok, itt a fórumon.
Semmit sem kell telepíteni.
A PHP kódot egy sima szövegszerkesztőbe be kell írni, elmenteni a fájlt .php kiterjesztéssel, majd feltölteni a szerverre. |
|
A hozzászólás:
 |
Epikurosz
2004-08-19 14:13:26
|
14
|
Kösz a gyors választ.
Az említett web-helyeket ismerem.
C nyelvi ismereteim vannak.
Most telepítem a PHP-t, majd meglátjuk, mennyire vagyunk rokonszenvesek egymásnak. |
|
Előzmény:
 |
drogi_
2004-08-18 23:54:07
|
13
|
javaslom:
http://www.mysql.com/
http://www.php.net/
SQL egy funcionalis nyelv, Access-t nem ismerem, de szvsz meglehetos kulonbsegek vannak. ne szamits olyasmire, hogy grafikus feluleten klikkelgetve ered el, amit akarsz.
PHP nagyon egyszeru, ha tudsz programozni vmilyen ismertebb nyelven. szintaxisra nagyon hasonlit c-hez. az online doksi nagyon jo.
az, hogy milyen gyorsan tanulod meg, nagyban fugg, hogy eddig mikben programpztal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|