Keresés

Részletes keresés

Epikurosz Creative Commons License 2004-08-21 21:55:52 15

Egy nagy szart érnek a válaszok, itt a fórumon.

Semmit sem kell telepíteni.

A PHP kódot egy sima szövegszerkesztőbe be kell írni, elmenteni a fájlt .php kiterjesztéssel, majd feltölteni a szerverre.

A hozzászólás:
Epikurosz Creative Commons License 2004-08-19 14:13:26 14

Kösz a gyors választ.

Az említett web-helyeket ismerem.

C nyelvi ismereteim vannak.

Most telepítem a PHP-t, majd meglátjuk, mennyire vagyunk rokonszenvesek egymásnak.

Előzmény:
drogi_ Creative Commons License 2004-08-18 23:54:07 13
javaslom:

http://www.mysql.com/
http://www.php.net/

SQL egy funcionalis nyelv, Access-t nem ismerem, de szvsz meglehetos kulonbsegek vannak. ne szamits olyasmire, hogy grafikus feluleten klikkelgetve ered el, amit akarsz.

PHP nagyon egyszeru, ha tudsz programozni vmilyen ismertebb nyelven. szintaxisra nagyon hasonlit c-hez. az online doksi nagyon jo.

az, hogy milyen gyorsan tanulod meg, nagyban fugg, hogy eddig mikben programpztal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!