Keresés

Részletes keresés

eguzki Creative Commons License 2007-07-18 21:14:00 64
szvsz ő egy gyenge 4-es, a topik alanya pedig 8 fölé!! Vagy inkább 9...
mephysto Creative Commons License 2004-08-19 14:14:41 38
Na... azért a prev. Tildus jobb volt.... :) maradjunk ennyiben :)
A hozzászólás:
AdamSavoy Creative Commons License 2004-08-19 13:57:55 37

és az baj, ha mondjuk belelóg a szádba?! Én kurvára utálnám, az biztos! :)

 

p.s.: azért ne felejtkezzünk el a régi tildáról, aki szintén nem az a tipikus bányarém :)

  Nos?

 

itt van még, ha valakit érdekel...

 

üdv,

 

AS

Előzmény:
Cool_Halidge Creative Commons License 2004-08-19 09:40:38 35
Szerintem meg lehet, hogy lógnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!