|
|
|
|
 |
eguzki
2007-07-18 21:14:00
|
64
|
| szvsz ő egy gyenge 4-es, a topik alanya pedig 8 fölé!! Vagy inkább 9... |
|
 |
mephysto
2004-08-19 14:14:41
|
38
|
| Na... azért a prev. Tildus jobb volt.... :) maradjunk ennyiben :) |
|
A hozzászólás:
 |
AdamSavoy
2004-08-19 13:57:55
|
37
|
és az baj, ha mondjuk belelóg a szádba?! Én kurvára utálnám, az biztos! :)
p.s.: azért ne felejtkezzünk el a régi tildáról, aki szintén nem az a tipikus bányarém :)
Nos?
itt van még, ha valakit érdekel...
üdv,
AS |
|
Előzmény:
 |
Cool_Halidge
2004-08-19 09:40:38
|
35
|
| Szerintem meg lehet, hogy lógnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|