Keresés

Részletes keresés

eguzki Creative Commons License 2007-07-18 21:11:52 63
Az sem lenne olyan nagy baj!
Gentleman Looser Creative Commons License 2004-08-19 16:41:30 40
Szerintem is lehet, de jó volna kideríteni :-)
Mióta Konta barbi eljött, nem votl egy tisztességes bögyös maca a sorozatban. Na, ő is megérne egy jót.
AdamSavoy Creative Commons License 2004-08-19 13:57:55 37

és az baj, ha mondjuk belelóg a szádba?! Én kurvára utálnám, az biztos! :)

 

p.s.: azért ne felejtkezzünk el a régi tildáról, aki szintén nem az a tipikus bányarém :)

  Nos?

 

itt van még, ha valakit érdekel...

 

üdv,

 

AS

A hozzászólás:
Cool_Halidge Creative Commons License 2004-08-19 09:40:38 35
Szerintem meg lehet, hogy lógnak.
Előzmény:
Gentleman Looser Creative Commons License 2004-08-19 09:17:42 34
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!