|
|
|
|
 |
eguzki
2007-07-18 21:11:52
|
63
|
| Az sem lenne olyan nagy baj! |
|
 |
Gentleman Looser
2004-08-19 16:41:30
|
40
|
Szerintem is lehet, de jó volna kideríteni :-)
Mióta Konta barbi eljött, nem votl egy tisztességes bögyös maca a sorozatban. Na, ő is megérne egy jót. |
|
 |
AdamSavoy
2004-08-19 13:57:55
|
37
|
és az baj, ha mondjuk belelóg a szádba?! Én kurvára utálnám, az biztos! :)
p.s.: azért ne felejtkezzünk el a régi tildáról, aki szintén nem az a tipikus bányarém :)
Nos?
itt van még, ha valakit érdekel...
üdv,
AS |
|
A hozzászólás:
 |
Cool_Halidge
2004-08-19 09:40:38
|
35
|
| Szerintem meg lehet, hogy lógnak. |
|
Előzmény:
 |
Gentleman Looser
2004-08-19 09:17:42
|
34
|
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|