|
|
|
|
 |
Cool_Halidge
2004-08-19 09:40:38
|
35
|
| Szerintem meg lehet, hogy lógnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Gentleman Looser
2004-08-19 09:17:42
|
34
|
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|