Keresés

Részletes keresés

Cool_Halidge Creative Commons License 2004-08-19 09:40:38 35
Szerintem meg lehet, hogy lógnak.
A hozzászólás:
Gentleman Looser Creative Commons License 2004-08-19 09:17:42 34
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg.
Előzmény:
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004-08-18 22:12:32 33
Nem nézel BK-t? Pedig:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!