|
|
|
|
 |
Gentleman Looser
2004-08-19 09:17:42
|
34
|
Nem nézem, sőt, kimondottan elkapcsolom,mert halálra idegesít, én antirajongó vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni ezt a sok tehetségtelen "színészt" és alakítást. Anno németkurzuson is hülyére röhögtük magunkat a Gute Zeiten, Schlechte Zeiten tanító célzatú órai vetítésén, de visszasírom :-)
Viszont ezek a dudák number one osztályba sorolhatók, tényleg. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Gentleman Looser
2004-08-18 22:05:58
|
32
|
| Szuper. Kiss bandzsa, de ettől jó. Mint Makepaece a Dempsey mellett, az is tök jó csaj volt a 80-as évek style-val és kancsi szemeivel. Ez a tildácska is jó bőr, és milyen jó dudái vannak, ez fel se tűnt idáig. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|