|
|
|
|
 |
abdhulbin
2007-07-15 19:10:00
|
60
|
| A szuper kivételével egyezik véleményünk. |
|
 |
Qki
2004-08-19 19:24:32
|
41
|
Egyetétek Veled, az a szőke csajszi - a Makepeace fantasztikus jő nő volt -.
( Khm...szóval nagyságrenddel jobb, mint e topic tárgya - akiről MELLesleg még mindíg fogalmam sincs, hogy honnan - kellene - ismernem...)
|
|
A hozzászólás:
 |
Gentleman Looser
2004-08-18 22:05:58
|
32
|
| Szuper. Kiss bandzsa, de ettől jó. Mint Makepaece a Dempsey mellett, az is tök jó csaj volt a 80-as évek style-val és kancsi szemeivel. Ez a tildácska is jó bőr, és milyen jó dudái vannak, ez fel se tűnt idáig. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|