|
|
|
|
 |
Utas2
2004-08-18 13:25:42
|
253
|
JetBlue.
Majd megnézem, ha arra járok....
(Ha rajtam múlna, Malévvel utaznának; minden ismerősömnek elmondom, hogy ugyanazért a pénzért a KLM-en kisebb ülésvávolságot, csupán egyszeri /és elég szűkös/ ital választékot és csak egy nyomoronc kenyeret kapnak, míg a Malév azért ennél jóval minőségibb szolgáltatást nyújt, mint mondtam tökugyanazért az árért. Már találkoztam olyan hollanddal, aki Malév-fan volt a KLM-mel szemben.)
:)
Én mindig a Malév járatokat választom az AMS vonalon. Csak még nem taliztunk...
;-)
|
|
A hozzászólás:
 |
wilard
2004-08-18 12:10:57
|
252
|
Tudom ajánlani példának okáért JFK-n a Jetblue vagy BlueJet? terminálját. Katasztrófa. De nem is azért szeretik, használják.
Legközelebb menjenek a hollandusok Malévvel:) |
|
Előzmény:
 |
Utas2
2004-08-18 10:40:23
|
250
|
A héten rokonaink az F1-ről (no ne a Ferrarira vagy a Minardira tessék asszociálni, hanem a budapesti nemzetközi légikikötő ékességére) indulva jöttek hozzánk az egyik fapadossal. Az indulás előtt volt néhány holland, akik elég hangosan adták a többi utas tudtára, hogy mit is gondolnak a terminál - elég spártai - körülményeiről. (Ezt magyarul hőbörgésnek nevezik.)
Csodálkozunk rajta? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|