|
|
|
|
 |
mephysto
2004-08-17 16:05:17
|
12
|
| hát én sem... ha Téged beválogatnak egy sorozatba, Te sem leszel színész... max hozzásegít... |
|
A hozzászólás:
 |
meggyespite
2004-08-17 15:36:14
|
11
|
Érzékelve némi cinikusságot macskakörmeidben, igen, azt kell mondanom, hogy ő amolyan "sztár"(ocska)... Mivel színésznőnek nevezni nem lennék eléggé merész :)))
|
|
Előzmény:
 |
csótányboy
2004-08-17 15:32:48
|
10
|
OK. De akkoris ki ez a nő?Sportoló,szinésznő,énekes, vagy valami "sztár"?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|