Keresés

Részletes keresés

meggyespite Creative Commons License 2004-08-17 15:36:14 11

Érzékelve némi cinikusságot macskakörmeidben, igen, azt kell mondanom, hogy ő amolyan "sztár"(ocska)... Mivel színésznőnek nevezni nem lennék eléggé merész :)))

 

 

A hozzászólás:
csótányboy Creative Commons License 2004-08-17 15:32:48 10

OK. De akkoris ki ez a nő?Sportoló,szinésznő,énekes, vagy valami "sztár"?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!