Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
billboy Creative Commons License 2004-08-15 18:40:17 4
Szerintem nem tehetségtelen, sőt tehetséges, nem buta, nem műveletlen. A ribancság sajnos az érvényesülés feltétele. Sportriporterként azonban a legjobbak között van, s végülis ezt gyakorolja.
Előzmény:
Megdobbent Creative Commons License 2004-08-15 03:34:50 3
Azt hiszem eljarnek rajta egy csurdongolost, aztan bekennem sarral es eladnam az irakiaknak. Mert egy utolso, szakadt ribanc. Tehetsegtelen, buta, muveletlen, nyomulos, szanalmas, nevetseges. Ezekutan nekem lehet olyan teste is mint Venusznak, a labam nem torolnem bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!