Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rettenet Creative Commons License 1999-06-03 10:00:50 58
ne panaszkodj. nálunk rosszabb a helyzet. gazdi még csak lenne, de attól tartok macska nem lesz. Talán humánusabb lenne agyonütni őket.
Előzmény:
feri9 Creative Commons License 1999-06-02 23:46:18 53
Nekem biztos itt a helyem. Van ket macskam. Nezzetek, en nem vagyok elfogult; en objektiven nezem a dolgokat, de ennel a ket joszagnal szebbet, arannyosabbat, okosabbat es kedvesebbet meg nem lattam. De ti se. Mert ok a top! Ez nem szubjektiv maganvelemeny, hanem tobb macska tanulmanyozasa utan alakult ki bennem ennyire kikristalyosodva. Namost ami a lenyeg. Egy ismerosom anyamacskajanak most szulettek kolykei (ma ket napja! tunderiek lehetnek!), es harom utod meg gazdara var. A dolog komoly, mert az illeto anyukaja mindenfele borzalmakat emleget arra az esetre, ha nem talalnak gazdat maguknak. Segitsetek, joemberek! Ez elet-halal kerdes! Nem vicc!
Tobbet, mast kesobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!