|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Rettenet
1999-06-03 10:00:50
|
58
|
| ne panaszkodj. nálunk rosszabb a helyzet. gazdi még csak lenne, de attól tartok macska nem lesz. Talán humánusabb lenne agyonütni őket. |
|
Előzmény:
 |
feri9
1999-06-02 23:46:18
|
53
|
Nekem biztos itt a helyem. Van ket macskam. Nezzetek, en nem vagyok elfogult; en objektiven nezem a dolgokat, de ennel a ket joszagnal szebbet, arannyosabbat, okosabbat es kedvesebbet meg nem lattam. De ti se. Mert ok a top! Ez nem szubjektiv maganvelemeny, hanem tobb macska tanulmanyozasa utan alakult ki bennem ennyire kikristalyosodva. Namost ami a lenyeg. Egy ismerosom anyamacskajanak most szulettek kolykei (ma ket napja! tunderiek lehetnek!), es harom utod meg gazdara var. A dolog komoly, mert az illeto anyukaja mindenfele borzalmakat emleget arra az esetre, ha nem talalnak gazdat maguknak. Segitsetek, joemberek! Ez elet-halal kerdes! Nem vicc!
Tobbet, mast kesobb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|