Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-08-15 10:55:38 476
En suttyo, egyszeru modon a Panorama Factoryba szoktam behivni a PTGui-ban elkeszult kepet es onnan exportalok MOV-ot. De engem is erdekelne, hogyan lehetne maskepp.
A hozzászólás:
Kreta Creative Commons License 2004-08-14 13:56:40 475
Meg lehet oldani valahogy, hogy a PTGuival készült képből olyan .mov legyen mint amit a Panorama Factory csinál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!