Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-08-26 08:39:04 490

Szia Caipi!

 

bocsi kissé elhúztam szabimat!:-)

na nézzük mi van? nem jött a szakértőd?

eléggé ciki lehetett, nem?

hogy áll most az ügy?

 

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-08-13 13:16:30 489

Szia, Murray barátom,

gondoltam, hozzászólással fogadlak így szabi után...:-) Irigykedem ám!! Nem hiszem, hogy ki tudnák utálni őket (egyébként egy házaspár egy tüneményesen édes kisbabával), és nem is idegeskedem.

Képzeld, 6-i keltezéssel jött egy levél egy szakértőtől, hogy ma 11-re jön és szakért. Ott voltam, meg a Csobánc ügyvezetője is, félórát vártunk, de ember nem jött. Jó, mi?

Szóval igen, na, én nem vitatkozom, nagyon jó volt kint élni. Jó volt az a nyugi, meg azért se haragudtam, hogy sok lóvém volt..:-) Na és Hamburg zseniális hely.

Előzmény:
murray Creative Commons License 2004-08-06 08:12:06 488

hát nemtom én visszamennék...nekem nagyon bejött, münchen mellett voltunk egy kisvárosban de az a nyugalom...bár a haver szerint ez még ott is a gazdagabb tartomány...na mindegy

ésakkor most mi lesz? kiutálják a bérlöidet?

én most elmegyek nyaralni csak 16án tudok válaszolni!

addig pedig ne idegeled magad.:-)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!