|
|
|
|
 |
Oliveira
2004-08-12 22:21:18
|
233
|
| Hha feltétlenül jpbbszélsőként akarnak számítani rá. |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-08-12 22:18:17
|
232
|
semmi extra
arról írnak, hogy Aragonesnek játékosa volt Mendieta két évig és adódik a kérdés, hogy 2 év után visszakerülhetne a válogatottba, ha sikerülne valami nagyon jó szezont elkapni a Boroval, de Mendieta tagadta, hogy Aragones megválasztásával több esélye lenne visszakerülni
sajnos nehéz dolga van, mert ott van Joaquin, Etxeberria aki most kimaradt, de még Luis Garcia és előtte van a sorban szvsz |
|
Előzmény:
 |
Oliveira
2004-08-12 21:42:39
|
231
|
Miért van az h szinte csak a Mendietás angol szövegeket nem értem??
Miről van szó?
AMUNT GAIZKA! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|