|
|
|
|
 |
pitman
2004-08-12 14:46:20
|
473
|
| Azt tudom, hogy a 3.7b val megy, de egyenlőre jó nekem a parancssori változat is, a készített project file-t a gui simán beolvassa, úgyhogy nincs gond. Csak arra lehetne valahogy rávenni, hogy normálisan kontrollpontozzon, de még dolgozom rajta. |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-08-12 12:57:09
|
472
|
Letoltheto a 3.7 b1 verzio; az siman lekezeli a 1.03 Autopano-t. Es ehhez letezik korrekt unlimiter is ;-)
Mas.
Enblend ujra :-)
Most neztem a weblapjat es ugy tunik, eleg csak megadni egy kapcsolot es onnantol sorban dolgozza fel a kepeket :-)
Ez van. Hajnali 2-kor mar az ember nem olyan kreativ, hogy utanakeressen az efajta aprosagoknak a gyarto honlapjan :-)) |
|
Előzmény:
 |
pitman
2004-08-12 07:38:54
|
470
|
Kipróbáltam: a /keys opció nálam az 1.02-es Autopanoval nem működik, az 1.03-assal igen, csak azt meg a Ptgui 3.6-os demó nem komálja. Viszont parancssori módban működik. Tényleg probléma, hogy a kontroll pontok gyakran közel vannak egymáshoz, emiatt az illesztés azon a részen jó, viszont, ha a kontroll pontok a kép közepe táján vannak akkor a széle már illesztési hibás lesz. Tehát nincs mese, kézzel kell rakosgatni őket, vagy az Autopano által felrakottakat kiegészíteni.
Majd még a másik opciót is kipróbálom, ha lesz egy kis időm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|